Nasza historiaPinkie. Najlepsze dla najmłodszych...


Nasza historia

Pare lat temu roku 2009, kiedy oczekiwałam na przyjście swojego trzeciego dziecka, kolejną dziewczynke, postanowiłam sobie upiększyć wózek. Niestety nie miałam szczęścia na zamawiane rzeczy przez internet. Umiałam szyć, więc sobie zaprojektowałam i uszyłam swoją pierwszą własną wkładke do wózka.


Jedna z pierwszych wkładek do wózka, jeszcze przed powstaniem marki Pinkie oraz jedna z najulubieńszych wkładek ostatniego sezonu...

Koleżanki były zachwycone i chciały również posiadać taką wkładke. Myśląc o tym dzisiaj, te wkładki nie były w ogóle dobrze uszyte. Ale bardzo lubiłam szyć i przynosić wkład do budżetu rodzinnego.

Kiedy koleżanki poleciły dalsze swoje koleżanki, musiałam sobie załatwić własną działalność gospodarczą. Rozpoczęłam sprzedawać rzeczy znajomym oraz na serwerach rękodzieł. Zaprojektowałam sobie swoją pierwszą kolekcje władek do wózka.
Roku 2010 powstała marka PINKIE i z mężem założyłam nasz e-sklep. Na początku oferowałam „oszałamiających“ 60 kolorowych kombinacji wszystkich towarów. Były to wkładki do wózka, koce oraz dywane do pokuju dziecięcego. Większość rzeczy szyłam sama, niektóre rzeczy zleciłam warsztatu krawieckiemu.

Roku 2015 nasza oferta pierwszy raz zawierała więcej niż 1000 produktów. W tym czasie zatrudniałam już kilku krawcowych. I z małego wynajętego miejsca musieliśmy się przeprowadzić do nowego warsztatu, który przed tem służył jako magazyn prasy.

W bieżącym roku zyskaliśmy 30 000 fanów na FB, świetowaliśmy dwuletnią działalność słowackiego e-sklepu. W wolnych chwilach zaczęła dla mnie pracować moja najstarsza córka. Właściwie zaangażowałam całą swoją rodzinę. Córki są „modelkami“, mąż stara się o zaplecze e-sklepu, mój ojciec o zakład krawiecki a mój chrześniak w wakacje pomaga pakować paczki. W bieżącym roku 2018 jeszcze będziemy wchodzić na rynek z nową marką.

  
Jak mijał czas:
   
6/2009 - pierwsza wkładka
8/2009 - pierwsza sprzedana wkładka
5/2010 - pierwsza kolekcja do wózka
6/2010 - uruchomienie e-sklepu
11/2010 - 5 fanów na FB
12/2010 - przeciętnie 1 zamówienie dziennie
2015 - 1000 towarów w ofercie e-sklepu
2/2017 - uruchomienie e-sklepu w Polsce
2017 - więcej jak 1000 zamówień miesięcznie
2018 - a co będzie dalej, zobaczymy:-)

Coś o mnie


1

Mieszkam z trójką dziewcząt i mężem w niewielkiej wiosce za Pragą.

2

Nigdy nie pomyślałam o tym, że kiedyś będzie moje hobby – szycie, moim businesem. I że będę cieszyć się do pracy i zatrudniać koleżanki z lat dzieciństwa (dzięki, że mi pomagacie dziewczyny)...

3

Nazwe PINKIE wybieraliśmy z 70 różnych pomysłów, które z mężem wymyślaliśmy niemal 2 miesiące. Rok trwała sama rejestracja znaku towarowego.

4

Obecnie kupuje materiały od dostawców z całej Europy. Bardzo dużo czasu spędzam w samochodzie, przeciętnie pokonam 40 000 km za rok.  

5

Jestem uzależniona od kawy, kocham ciasteczka, desery oraz marmurowe ciasto mojej 12-letniej córki Tey.    


moje biurko...  

Logowanie

Podaj swój email oraz hasło

Nie masz konta? Rejestracja

Koszyk jest pusty